phone 71 34 34 135

location_on ALMATUR Wrocław - Twój WAKACYJNY Ekspert!
Armii Krajowej 12B/2 , 50-541 Wrocław

O nas

Doświadczenie i wiarygodność
Jesteśmy Biurem współpracującym specjalizującym się w organizacji obozów i kolonii oraz wycieczek oraz wypraw egoztycznmych. Współpracujemy również jedynie z najlepszymi organizatorami, którzy są w stanie zagwarantować Państwu prawdziwie udane wakacje. To na nas spoczywa obowiązek ciągłego sprawdzania i monitorowania działalności poszczególnych organizatorów, tak, aby byli Państwo w pełni zadowoleni z jakości usług, jakie oferują. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie nasze wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej, które stawia nas na pozycji partnera, a nie zwykłego pośrednika. Zawsze służymy radą, fachową i rzetelną pomocą w wyborze wymarzonego kierunku wakacyjnego oraz dołoży wszelkich starań, aby wakacje były prawdziwie udane i stanowiły przez długi czas jedno z najpiękniejszych wspomnień.  

Strona www

  • www.Almatur.Wroclaw.pl - rezerwuj produkty marki Almatur
  • www.AlmaturWroclaw.pl - rezerwuj ofertę najlepszych organizatorów za naszym pośrednictwem (współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi organiztorami turystyki!)

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, stworzyliśmy doskonałe narzędzia do wyszukiwania, porównywania i rezerwacji imprez turystycznych. Jego przejrzystą formę, intuicyjną obsługę i dostępność przez 24h 7 dni w tygodniu doceniło wielu klientów, którzy za ich pośrednictwem znaleźli wyjątkowe oferty. Nie jesteśmy oczywiście jedynie biurem wirtualnym, na wszystkie dodatkowe pytania z miłą chęcią odpowie zespół doradców w Centrum rezerwacji pod numerem telefonu +48 71 34 34 135 lub mogą nas Państwo odwiedzić we Wrocławiu przy Al. Armii Krajowej 12B/2 (Centrum AB) 


Jesteśmy członkiem
 Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych
 oraz zdobywcami tytułu WAKACYJNY EKSPERT

w kategorii profesjonalne i pewne biuro podróż

My alt text

bezpieczeństwo

Wakacyjni eksperci to członkowie Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych (OSAT) – jedynej agencyjnej organizacji w Polsce. OSAT zrzesza tylko agentów z doświadczeniem w branży, nieposzlakowaną opinią wśród touroperatorów i klientów, przestrzegających najwyższych standardów obsługi i bezpieczeństwa.

wiedza

Fachowa wiedza to najważniejsza „oferta” jaką ma do zaprezentowania Wakacyjny Ekspert. To właśnie wszechstronna turystyczna wiedza wyróżnia na rynku naszych specjalistów od podróży – wybiorą odpowiedni hotel, kierunek i termin dla najlepszej podróży.

doświadczenie

Wakacyjni eksperci to tyko i wyłącznie biura, które działają na rynku już od kilku lat i mogą wykazać się odpowiednimi referencjami od klientów, touroperatorów i innych Wakacyjnych Ekspertów. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na wiedzę i kompetencje sprzedawców oraz zadowolenie klientów.


Nie tylko wirtualnie
Jesteśmy przede wszystkim Biurem stacjonarnym, które daje możliwość realnego spotkania się z profesjonalnymi doradcami. Już od wejścia możesz poczuć atmosferę podróży. To właśnie tutaj przygotowujemy dla Ciebie optymalnie dopasowaną ofertę podróży, która spełni oczekiwania najbardziej wymagającego podróżnika. W naszym salonie podróży nie znajdziesz rzędu stanowisk z „anonimową” obsługą, nie znajdziesz też telefonicznych konsultantów zamkniętych w boksach, bo każdego klienta traktujemy indywidualnie.

    My alt text

Adam Listwan Właściciel 

tel. 713434135     

kom. 606482393     

e-mail. alistwan@almatur.pl 

My alt text

Aleksandra Kaźmierowska  Właściciel / Członek Zarządu OSAT 

tel. 713434135 

kom. 533086995  

e-mail. akazmierowska@almatur.pl 


Wakacje z nami?

  1. Twoje bezpieczeństwo i wygoda.   
  2. Szanuj swój czas. Czas, który poświęcisz na zaplanowanie wymarzonej podróży
  3. W pakiecie taniej. To organizatorzy negocjują dla Państwa ceny za przelot, hotel, transfery z lotniska do hotelu i z hotelu na lotnisko, wyżywienie oraz ubezpieczenie.